فروشگاه لباس زیر

لباس کاستوم زنانه فانتزی و لباس زیر زنانه فانتزی

همه می دانیم که زنان و مردان نوین ،سلایق متفاوتی نسبت به نسل های پیش از خود پیدا کرده اند و یکی از این تفاوت ها مربوط به دنیای مد و لباس و لباس کاستوم زنانه می شود.

و شاید بتوان گفت از مهم ترین دسته های پوشاک، لباس های زیر و لباس کاستوم سکسی زنانه هستند که در مورد آنها ، هم باید جنبه ی سلامتی در نظر گرفته شود و هم به عنوان ابزاری برای دوام و گرمی زندگی زناشویی مورد بررسی قرار بگیرند.

در این مقاله ، فروشگاه آرام دل ، اطلاعات مفیدی در مورد لباس زیر فانتزی و انواع کاستوم زنانه ، در اختیار شما قرار خواهد داد.

مقدمه

همانطور که می دانید ،پوشاک قسمتی از فرهنگ هر جامعه می باشد، از آنجا که اکثر لباس زیرهای فانتزی و بویژه لباس کاستوم سکسی زنانه جایگاهی در پوشاک نسل های گذشته ما نداشته اند . 

از طرفی تعداد افرادی که جویای اطلاعات در مورد آن ها هستند.

آنچه مردان دوست دارند بر تن زن ها ببینند:

بر خلاف دسته های دیگر پوشاک،لباس های زیر ،به خصوص اگر لباس زیر فانتزی و لباس کاستوم سکسی زنانه باشند، به قصد جلب توجه جنس مخالف، پوشیده می شوند.

پس خانم ها برای انتخاب و خرید بهترین لباس زیر زنانه و یا کاستوم فانتزی ، که بتواند آنها را در رسیدن به این هدف کمک کند ، نیاز دارند در مورد ذهنیت و علایق آقایان نسبت به آن ها ، اطلاعاتی داشته باشند.

اگر از مردان سوال شود که آن ها مایل هستند چه چیزی را بر تن یک زن ببینند شاید تعداد زیادی از آن ها از روی مزاح بگویند: هیچ چیز!

بله آقایان به صورت بصری ، تحت تاثیر قرار می گیرند ،و عده ی زیادی از آن ها ترجیح می دهند که هیچ چیزی به تن جنس مخالف نباشد!

ولی هیچ کس منکر قدرت بالای لباس های زیر فانتزی درجلب آقایان نیست.

چرا لباس فانتزی باعث جذب آقایان می شود؟

در میان لباس زیرهای فانتزی زنانه و لباس کاستوم فانتزی زنانه ، چیزهایی خواهید یافت که علاوه بر ، برآورده کردن این نیاز بصری ،پا را فراتر گذاشته و آقایان را شگفت زده خواهند کرد!

به راستی چرا شرکت ها و طراحان، لباس های زنان را بسیار سکسی و محرک و نیمه برهنه تولید می کنند درحالی که  درمورد پوشاک مردانه ،هرگز این طور نیست؟

در واقع آن ها هرگز کالاهایی را تولید نمی کنند که نتوانند به فروش برسانند و یا هزینه ی زیادی را صرف بازاریابی آن نمایند .

اگر تولید یک محصول بیشتر از بقیه است، با توجه به تقاضای مصرف کننده بوده است . شاید در نظر نخست چنین به نظر برسد که مصرف کنندگان لباس زیر فانتزی زنانه یا انواع کاستوم فانتزی، زنان هستند.

ولی می دانیم که این محصولات ،درواقع برای جلب رضایت و رفع نیازهای مردان جامعه هم تولید می شوند. با صرف نظر از اینکه مردان به عنوان جنسیت بصری، شناخته می شوند، ولی نظرهای متفاوتی هم در مورد پوشاک زن ها دارند.

درحلیکه ممکن است مردی ، زنانی با لباس های کوتاه و مختصر و کفش های پاشنه بلند را ترجیح دهد ،ترجیحات مردان دیگر ، ممکن است متفاوت باشد.

نتایج یک نظرسنجی در مورد مردهای بین ۲۲ تا۵۵ ساله از قرار زیر است:

با کمال تعجب ،تمام مردانی که از آن ها سوال شد ، یک نکته ی مشترک داشتند ، و آن هم علاقه ی همه ی آن ها به لباس هایی بود که اندام های زنانه را برجسته کرده و جلب توجه کنند.

همه ی آنها لباس های زنانه ی تنگ را ترجیح دادند. لباس هایی که خطوط بدن را نمایان سازد.

لباس های توری و بدن نما و همین طور لباس های چاک دار ، بسیار وسوسه انگیز اعلام شدند.

لباس های مشکی کلاسیک (البته شیک ومتناسب) هم بسیار پر طرفدار بودند.

تقریبا تمام مرد ها با کفش های پاشنه بلند و چکمه هایی تا زیر زانو موافق بودند. درمیان زیور آلات ، گوشواره های حلقه ای و گردنبندهایی که تا گودی گردن بیفتد و همچنین حلقه های ازدواج جزء پر طرفدارترین ها بودند.

برخی از مردان لباس سکسی زنانه را در میهمانی ها ترجیح میدادند ، درحالی که برخی دیگر عنوان کردند که برای بقای زندگی مشترک ، ترجیح می دادند همسرانشان در میهمانی ها از لباس هایی استفاده کنند که بیشتر بدن آن ها را بپوشاند.

چیزهایی که مردان نمی خواهند زنان بپوشند:

علاوه بر داشتن علایق وتمایلات مردان در مورد لباس های زنان و به ویژه پوشاک زیر فانتزی و  کاستوم فانتزی دانستن این که ، آن ها با چه چیزهایی درمورد پوشاک زنان موافق نیستند هم ، بسیار کمک کننده خواهد بود.

نتایج نظر سنجی ها حاکی از آن بود که ،آنها با لباس های بسیار شلوغ و پر زرق و برق ، میانه ی خوبی ندارند، علاوه بر لباس های زنانه ی عجیب و غریب ، یکی از مهم ترین چیزهایی که اغلب مردها با آن مخالف بودند، آرایش های بسیار غلیظ بود که چهره را بپوشاند.

در عوض همگی آن ها موافق لبخند روی صورت زنان بودند.

۹ لباس زیر ضروری که هر زن باید داشته باشد، و لباسهایی که میتوان با آن پوشید:

اگر سوال شود که تا به حال چند نفر از شما به دلیل بی دقتی در لباس پوشیدن ، در جمع خجالت زده شده اید،میتوان تصور کرد که حداقل یک میلیون نفر دست بالا خواهند برد.

معمولا لباس زیر های خاص انتخاب می شوند تا از زیر لباس های بیرون ، پوشیده شوند. در این قسمت، یک راهنما در اختیار شما قرار می گیرد که به شما کمک خواهد کرد لباس زیرهای درست را برای استفاده از زیر هر نوع لباس انتخاب کنید:

۱-شورت مدل پسرانه

این شورت ها فوق العاده راحت بوده و با الهام گرفتن از شورت های بوکسور مردانه تهیه شده اند، بسیار کاربردی هستند و میتوانید آن ها را با دامن کوتاه و یا پیراهن های کوتاه بپوشید.

boy shorts شورت مدل پسرانه یا

۲-شورت های کلاسیک بدون پا (classic  briefs)

این دسته از شورت ها ، همان شورت هایی هستند که شما در بسته های چند تایی خریداری می کنید. همان شورت های معمولی. آن ها را تقریبا می توان با هر چیزی پوشید ، به شرطی که لباس تنگی نباشد که خطوط شورت را نشان دهد.

شورت های کلاسیک بدون پا (classicbriefs)
شورت های کلاسیک بدون پا (classic briefs)

۳-شورت های جذب فاق کوتاه یا (hipsters)

این دسته از شورت ها ، دارای فاق کوتاه بوده ولی باسن را کاملا می پوشانند. از آن جایی که تقریبا به درد پوشیدن با هر لباسی می خورد ، مطمئن شوید که همیشه چند تایی از آن ها را در کمد لباس خود دارید.   

شورت های جذب فاق کوتاه یا (hipsters)
شورت های جذب فاق کوتاه یا (hipsters)

۴-شورت های بندی یا(thongs)

می توان گفت هیچ شورتی به اندازه ی این شورت های بندی (لامبادا) محرک و جذاب نیستند .اما مهم تر از همه ، این است که شما می توانید این شورت ها را با لباس های تنگ و جذب تن و یا لباس های چاک دار هم بپوشید ، بدون این که نگران دیده شدن خطوط آن از روی لباس باشید .

شورت های بندی یا(thongs)
شورت های بندی یا(thongs)

۵-شورت های فرانسوی

این شورت ها به نام شورت های برش بلند نیز شناخته می شوند . دارای برش بلند در قسمت پا هستند . به همین دلیل مناسب تر از انواع دیگر برای دوران قاعدگی زنان هستند و نیز برای پوشیده شدن با شلوار جین های فاق بلند ، بسیار عالی هستند.

شورت های فرانسوی
شورت های فرانسوی

۶- شورت های نواری یا ( G string)

این دسته از شورت ها شبیه شورت های بندی هستند ، با این تفاوت که حتی به اندازه ی آن ها هم پوشانندگی ندارند . و درحالی که شورت های Thongs  ، اندام زنانه را کاملا پوشش می دهند ، این شورت های نواری فقط قسمتی از پایین را می پوشانند و برای مواقعی مناسب هستند که فرد می خواهد برهنه باشد و درعین حال فقط اندام زنانه اش را بپوشاند و از نمایان بودن آن جلوگیری نماید.

شورت های نواری یا ( G string)
شورت های نواری یا ( G string)

۷-شورت های جذب فاق بلند یا (Control Briefs)

شورت هایی هستند بسیار راحت و فوق العاده کاربردی .از آن جایی که دارای فاقی بلند و کمری محکم و کشی برای نگه داشتن شکم و کوچک تر نشان دادن آن ، دارند ، هر کسی از پوشیدن آن ها احساس خوبی پیدا خواهد کرد . این شورت فانتزی زنانه مناسب برای لباس های اندامی وهمین طور شلوارهای فاق بلند می باشند .

شورت های جذب فاق بلند یا (Control Briefs)
شورت های جذب فاق بلند یا (Control Briefs)

۸-شورت های یکپارچه ی بدون درز (Seamless)

از این نوع شورت ،حتما چندتایی در کمد خود داشته باشید . بر خلاف دیگر انواع شورت و لباس زیر فانتزی ، این دسته شورت ها هیچ دوختی ندارند و همین موضوع باعث راحتی آن ها می شود که قابل استفاده با هر لباسی می شوند .

شورت های یکپارچه ی بدون درز (Seamless)
شورت های یکپارچه ی بدون درز (Seamless)

۹-شورت های جذب برزیلی

این شورت های فانتزی دارای قابلیت شورت های Thongs و  شورت های بندی هستند و دقیقا همان چیزی هستند که شما در تعطیلات و در ساحل به آن ها نیاز خواهید داشت . این ها قابل پوشیدن با شورت و لنگ و همین طور از زیر شلوارک میباشند.

شورت های جذب برزیلی
شورت های جذب برزیلی

سخن آخر

شورت سکسی و فانتزی زنانه به تنهایی قادر به برآورده کردن تمام نیازها و خواسته های یک زن مدرن و امروزی نمی باشند.

در کنار این لباسهای کاربردی و جذاب ،ست های بسیار متنوع نیز در بازار موجود هستند که به تنهایی و یا متناسب بالباس های دیگر انتخاب شده و سپس خریداری می گردند.

مانند انواع سوتین های بدون بند ، یا پد دار، و…

یک زن باهوش و خلاق امروزی ، می تواند از هر کدام از آن ها جداگانه و یا در ترکیب با هم دیگر استفاده کند .

اما اگر قرار باشد تنوع بیشتری به خرج داده وکمی خلاق تر عمل کند ، می تواند از انواع کاستوم فانتزی زنانه و لباس کاستوم سکسی زنانه نیز بهره ببرد . به عنوان مثال کاستوم پرستاری ،کاستوم خلبانی و انواع کاستوم فانتزی دیگر.

بسیاری از افراد نام کاستوم را در میان لباس زیرهای فانتزی بارها و بارها شنیده اند بدون این که دقیقا بدانند که کاستوم دقیقا به چه دسته ای از آن ها اطلاق می شود؟

در حقیقت، کاستوم ها لباس هایی هستند که به شما نقش دیگران را میدهند ، و معمولا به دو دسته تقسیم می شوند:

کاستوم قهرمانان داستان ها و فیلم ها ،

کاستوم مشاغل. فرو رفتن در نقش برخی مشاغل همان قدر لذت بخش است که تبدیل شدن به قهرمان فیلم ها خوشایند است.

لباس کاستوم پرستاری
لباس کاستوم پرستاری

شاید برخی مشاغل قسمتی از آرزوهای فردی باشند.

چرا کاستوم مردانه و یا لباس کاستوم زنانه فانتزی زنانه تولید می شوند؟

حتما تا به حال کاستوم های فانتزی زنانه ی بسیاری را در بازار دیده اید ویا تبلیغات مربوط به فروش آن ها را دریافت کرده اید و شاید شما هم لباس کاستوم سکسی زنانه پرستار و یا کاستوم خلبانی خریده باشید .

ولی استفاده از این دسته از پوشاک فانتزی چه مزایا و چه ضروریتی دارد؟

یکی از ۵ کاستوم پر فروش در تمام دنیا کاستوم پرستار است، و با اینکه در ابتدا که طراحان ، این کاستوم را وارد بازار کردند با ابراز مخالفت زیادی از سوی پزشکان و پرستاران مواجه شد .

لباس کاستوم پرستاری
لباس کاستوم پرستاری

ولی به دلیل استقبال بالای مصرف کنندگان و فروش وتقاضای بالا، نه تنها تولید آن ها متوقف نشد ، بلکه تنوع بیشتری هم پیدا کرد .

در واقع ، بسیاری از مردان ، از داشتن یک پرستار در کنار خود ، احساس خوب و خوشایندی پیدا می کنند. به همراه داشتن کسی که علاوه بر مواظبت و حمایت و کمک به سلامتی آن ها در حد بالایی جذاب و محرک هم می باشد!

نمونه ی دیگری از کاستوم فانتزی زنانه ، که آن هم از پر طرفدارترین و پر فروش ترین ها در دنیا می باشد، کاستوم خلبان است. کسانی که آن ها را انتخاب و خریداری نموده اند.

لباس کاستوم خلبانی
لباس کاستوم خلبانی

این کاستوم را بسیار جذاب و سکسی و مجرک اعلام کرده اند. طبق گفته ی خریداران ، کلاه این لباس کاستوم زنانه به تنهایی هم، یک زن خلبان جذاب می آفریند و در کنار لباس ها و کفش های همراه کاستوم، حسی بسیار خوب و اعتماد به نفسی بالا را به شما هدیه می دهد. از لباس کاستوم زنانه خلبان هم می توانید تنوع بالایی را در بازار پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.